چراغ استوانه ای

Cylindrical Lights

دارک لایت ارائه خدمات تعمیر چراغ ها و المان های روشنایی در لاله زار، ارائه خدمات تعمیر چراغ استوانه ای با کیفیت و قیمت مناسب در لاله زار می باشد. درباره تعمیرات چراغ استوانه ای اینجا بخوانید.

دارک لایت ارائه خدمات نصب و اجرا و برقکاری ساختمان و نصب چراغ ها و روشنایی در تهران، ارائه خدمات نصب چراغ استوانه ای با کیفیت و قیمت مناسب در تهران می باشد. درباره نصب چراغ استوانه ای اینجا بخوانید.

چراغ استوانه ای

نور استوانه شبیه یک لوله فلورسنت معمولی است، زیرا نور را به صورت شعاعی به بیرون از یک شکل استوانه ای ساطع می کند . چراغ‌های استوانه از یک مدل نور دقیق فیزیکی استفاده می‌کنند، بنابراین شدت نور با مربع معکوس فاصله تا نور کاهش می‌یابد. و برای کاربردهای نورپردازی محیط. روشنایی وظیفه. نورپردازی تاکیدی نورپردازی تزئینی. استفاده می شود.

مزایای چراغ های استوانه ای

نور دارای کنترل های موقعیت و چرخش و همچنین درخشندگی ، نوع سایه ، نمونه ها ، شعاع استوانه و طول است . هنگام تنظیم نور استوانه در نمای سه بعدی، حتما از ابزار Item Transform استفاده کنید . این دسته‌های اضافی را فراهم می‌کند تا بتوانید طول و قطر نور استوانه را مستقیماً در نمای سه‌بعدی تنظیم کنید. برای کنترل رنگ نور، رنگ سایه و سایر خواص مربوط به مواد، به مبحث Light Material مراجعه کنید .

چراغ استوانه ای روشی براق برای افزودن نورهای قدرتمند به فضای شما هستند. این لامپ‌های انعطاف‌پذیر می‌توانند با نصب مستقیم بر روی سقف، به عنوان چراغ‌های رو به پایین عمل کنند، با کابل‌ها یا میله‌ها به عنوان چراغ‌های آویز عمل کنند، یا به عنوان دیوارکوب عمل کنند. آنها برای استفاده در طیف گسترده ای از کاربردهای تجاری از جمله خرده فروشی، رستوران ها، بارها، تئاترها، ادارات، هتل ها، بیمارستان ها، مدارس و موارد دیگر مناسب هستند.

بسیاری از گزینه ها، اندازه ها برای چراغ استوانه ای و خریدهای مختلف در دسترس هستند. همین امروز با ما تماس بگیرید تا دقیقاً چراغ های استوانه مناسبی را که برای پروژه خود نیاز دارید دریافت کنید.

چرا از جراغ استوانه ای در دکوراتیو استفاده می کنیم؟

چراغ های استوانه ای ال ای دی استوانه روشی خلاقانه و از نظر زیبایی شناسی برای روشن کردن فضای شما هستند. آنها در تعدادی از کاربردهای مختلف روشنایی تجاری و شهری مانند رستوران ها، تئاترها، فروشگاه های خرده فروشی و بیمارستان ها استفاده می شوند. برخی از صاحبان خانه‌ها آن‌ها را به اتاق‌های نشیمن، سرسراها، عرشه‌ها و بالکن‌ها اضافه می‌کنند تا هم با سبکی چشمگیر و هم از نور با کیفیت به آن‌ها اضافه کنند. این وسایل دارای شکل کلاسیکی هستند که با این وجود حس مدرن براقی را ایجاد می کند که مکمل دیگر دکوراسیون معاصر است. آنها همچنین یک لامپ همه کاره هستند، زیرا چراغ های استوانه ای LED را می توان به روش های مختلفی بر اساس مکان، فضای موجود و اثر نور مورد نظر شما نصب کرد. آنها را مستقیماً روی سقف نصب کنید تا به عنوان نورهای پایینی عمل کنند، آنها را با کابل یا میله آویزان کنید تا به عنوان چراغ های آویز عمل کنند، یا روی سطح دیوار نصب کنید تا به عنوان دیوارکوب عمل کنند.

ما انواع مختلفی از چراغ‌های استوانه یکپارچه داریم که در موقعیت‌های مختلف مناسب است. آویزهای LED استوانه و مینی استوانه برای نمایشگرهای خرده فروشی، میز کافه ها و مکان های دیگری که می خواهید از نور پایین برای برجسته کردن ویژگی ها استفاده کنید، مناسب هستند. برخی از مدل‌های چراغ استوانه ای دارای ساقه‌بندی سنتی هستند در حالی که برخی دیگر با استفاده از کابل هواپیما نصب می‌شوند که ایمن‌تر است و شبح بزرگ‌تری دارد. استوانههای LED سطحی به طور مستقیم برای استفاده در مناطق سقف پایین متصل می شوند. استوانه‌های دیوارکوب را می‌توان در راهروها و لابی‌هایی که می‌خواهید نور پایین و/یا نورافشانی را نصب کنید که هاله پیچیده‌تری ایجاد می‌کند. چراغ‌های استوانه‌ای دیواری دارای رتبه‌بندی در فضای باز برای ورودی‌ها نیز محبوب هستند. این چراغ ها دارای صفحه پشتی مستطیلی هستند که کنتراست هندسی جالبی را با بدنه استوانه ای ایجاد می کند.

هر یک از این سبک‌های نور چراغ استوانه‌ای در اندازه‌ها، پوشش‌ها و دمای رنگ‌های مختلف موجود است. ما چراغ‌های استوانه‌ای LED قابل تنظیم داریم که می‌توانند روی روشنایی سفارشی تنظیم شوند و چراغ‌های استوانه‌ای مخروطی بازتابنده که در آن می‌توانید زاویه پرتو خود را برای مطابقت با کاربرد نور انتخاب کنید. این چراغ‌های استوانه 120 ولتی نور محیطی، وظیفه‌ای یا برجسته را تا 50000 ساعت با لومن بالا ارائه می‌کنند و در حین نصب مستقیماً به جعبه اتصال متصل می‌شوند. با ما تماس بگیرید تا چراغ استوانه LED ایده آل خود را سفارشی کنید تا در هزینه های عملیاتی با سبکی همیشگی صرفه جویی کنید.

تعمیرات انواع چراغ
طراحی و اجرا